Genellikle elektrik tesisatları kışın ısınma cihazlarının yüksek akım çekmesi sonucu arızalara sebep olabilirken yazın da klimalar veya elektrikli soğutuculardan kaynaklı elektrik tesisatının yanması durumuyla karşılaşıyoruz. Gün içinde yoğun olarak her evde kullanılan çamaşır makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi, televizyon, müzik çalar, bilgisayar vb. birçok elektronik cihaz elektrik tüketirken yaz ve kış aylarında yoğun şekilde kullandığımız elektrikli eşyalar ile tesisatımız zorlanacaktır.

Ayrıca fazla elektrik kullanımı yüzünden elektrik kaçağı, kabloların erimesi, topraklamanın yetersiz kalması, sigortanın atması, voltajın sürekli düşük gelmesi ve elektronik cihazların sağlıklı çalışmaması, elektrik çarpması, elektrikli cihazların bozulmaları ve hatta yangın tehlikesi ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Elektrik tesisatı için bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiren Bursa Yek Elektrik tesisatınızı güvenli bir kullanıma hazır şekilde yeniler.

Elektrik tesisatı yanmasını önlemek için, evdeki veya işyerindeki elektrik sistemini düzenli olarak kontrol ettirin ve gerekiyorsa, bu sistemi güncelleyin. Ayrıca, elektrik tesisatının monte edilmesi sırasında düzgün bir şekilde monte edilmesine dikkat edin. Eğer elektrik tesisatı yanma sorunu yaşıyorsanız, profesyonel bir elektrikçiye başvurun ve sorunun çözülmesi için gerekli olan işlemleri yaptırın.

Kalite İşçiliğimizin Simgesidir.

ELEKTRİK ARIZA | BAKIM | TAMİRİ